Sponsor onze club! Doe je aankopen via SponsorKliks! Meer informatie

Hieronder vind je alle wedstrijden van de teams van Vlijmscherp SVH. Wil je een keer komen aanmoedigen? Je bent van harte welkom in Sporthal Die Heygrave in Vlijmen of Sporthal de Kubus in Oud-Heusden.

Datum Tijd Thuis Uit Locatie
26-09-2020 14:00 High Five X12 3 Vlijmscherp SVH X12 2 De Drieburcht tilburg
26-09-2020 15:00 Blauw-Wit X12 1 Vlijmscherp SVH X12 1 In de Roos roosendaal
26-09-2020 16:00 BBF MIGLIORE M16 1 Vlijmscherp SVH M16 2 sporthal Den Butter rijen
26-09-2020 16:00 Bouncers Basketball M16 1 Vlijmscherp SVH M16 1 De Duikelaar waddinxveen
26-09-2020 20:15 Ardito VSE 1 Vlijmscherp SVH VSE 1 De Ring zaltbommel
27-09-2020 12:30 Vlijmscherp SVH X10 2 BC Lieshout X10 1 Die Heygrave vlijmen
27-09-2020 14:15 Vlijmscherp SVH X14 1 Tracks Parkstad X14 1 Die Heygrave vlijmen
27-09-2020 14:15 Vlijmscherp SVH M16 3 MU16 3 Barons M16 2 Die Heygrave vlijmen
27-09-2020 16:00 Vlijmscherp SVH M20 1 Barons M20 1 Die Heygrave vlijmen
27-09-2020 16:00 Vlijmscherp SVH X14 2 JRC X14 1 Die Heygrave vlijmen
03-10-2020 09:30 The Black Eagles X10 2 Vlijmscherp SVH X10 2 De Hazelaar rosmalen
03-10-2020 09:45 Eastwood Tigers M16 1 Vlijmscherp SVH M16 3 MU16 3 Oosterheidehal oosterhout nb
03-10-2020 14:00 BC Langstraat Shooters X12 1 Vlijmscherp SVH X12 2 De Slagen waalwijk
03-10-2020 16:00 Vlijmscherp SVH VSE 1 Tantalus VSE 2 De Slagen waalwijk
03-10-2020 16:00 Vlijmscherp SVH M16 2 B.C. Waldric M16 1 Die Heygrave vlijmen
03-10-2020 17:00 Attacus X14 1 Vlijmscherp SVH X14 1 Zwijsen veghel
03-10-2020 19:00 Tracks Parkstad MSE 1 Vlijmscherp SVH MSE 1 In de Biessen hoensbroek
04-10-2020 14:15 Vlijmscherp SVH X14 2 Den Dungk X14 1 Die Heygrave vlijmen
04-10-2020 14:20 Vlijmscherp SVH X12 1 Barons X12 1 Die Heygrave vlijmen
04-10-2020 16:00 Vlijmscherp SVH M16 1 TBG Dragons M16 1 Die Heygrave vlijmen
04-10-2020 16:00 Vlijmscherp SVH MSE 2 High Five MSE 3 Die Heygrave vlijmen
09-10-2020 20:00 Vlijmscherp SVH M20 1 B.C. Virtus M20 1 Die Heygrave vlijmen
10-10-2020 09:30 The Black Eagles X14 2 Vlijmscherp SVH X14 2 De Hazelaar rosmalen
10-10-2020 14:30 Agathos M16 1 Vlijmscherp SVH M16 2 Sporthal Dongemond raamsdonksveer
10-10-2020 16:00 ABC Basketball MSE 2 Vlijmscherp SVH MSE 2 D'Alburcht wijk en aalburg
10-10-2020 17:00 EVBV Octopus VSE 2 Vlijmscherp SVH VSE 1 Elzenburg vught
10-10-2020 19:00 Crackerjacks M16 1 Vlijmscherp SVH M16 1 Zielhorst amersfoort
11-10-2020 12:45 Vlijmscherp SVH X10 2 BV Schijndel X10 1 Die Heygrave vlijmen
11-10-2020 12:45 Vlijmscherp SVH X12 2 Biks Shots X12 1 Die Heygrave vlijmen
11-10-2020 14:15 Vlijmscherp SVH M16 3 MU16 3 BC Langstraat Shooters M16 1 Die Heygrave vlijmen
11-10-2020 14:15 Vlijmscherp SVH X14 1 Barons X14 1 Die Heygrave vlijmen
11-10-2020 16:00 BC Kimbria X12 1 Vlijmscherp SVH X12 1 Geusselt maastricht
11-10-2020 16:00 Vlijmscherp SVH MSE 1 BC Deurne Pioniers MSE 1 Die Heygrave vlijmen
24-10-2020 12:45 B.C. Waldric M16 1 Vlijmscherp SVH M16 2 't Rondeel woudrichem
31-10-2020 11:15 High Five X12 1 Vlijmscherp SVH X12 1 De Drieburcht tilburg
31-10-2020 13:00 De Dunckers M16 1 Vlijmscherp SVH M16 1 Dudok Arena hilversum
31-10-2020 13:00 BC Lieshout X10 1 Vlijmscherp SVH X10 2 De Klumper lieshout
31-10-2020 15:00 Barons M16 2 Vlijmscherp SVH M16 3 MU16 3 De Doelen breda
31-10-2020 16:45 Barons M20 1 Vlijmscherp SVH M20 1 De Doelen breda
01-11-2020 12:30 Vlijmscherp SVH M16 2 BBF MIGLIORE M16 1 Die Heygrave vlijmen
01-11-2020 13:00 JRC X14 1 Vlijmscherp SVH X14 2 De Braken boxtel
01-11-2020 14:00 Achilles '71 MSE 1 Vlijmscherp SVH MSE 1 De Hongerman nuenen
01-11-2020 14:15 Vlijmscherp SVH MSE 2 TSBV Pendragon MSE 4 Die Heygrave vlijmen
01-11-2020 14:15 Vlijmscherp SVH X12 2 High Five X12 3 Die Heygrave vlijmen
01-11-2020 16:00 Vlijmscherp SVH X14 1 Blauw-Wit X14 1 Die Heygrave vlijmen
01-11-2020 16:00 Vlijmscherp SVH M16 1 Woodpeckers M16 1 Die Heygrave vlijmen
07-11-2020 16:00 BBF MIGLIORE X14 1 Vlijmscherp SVH X14 1 sporthal Den Butter rijen
08-11-2020 10:15 Vido VSE 2 Vlijmscherp SVH VSE 1 Den Ekkerman veldhoven
08-11-2020 14:15 Vlijmscherp SVH M20 1 Barons M20 1 Die Heygrave vlijmen
08-11-2020 14:15 Vlijmscherp SVH X12 1 Tracks Parrkstad X12 1 Die Heygrave vlijmen
08-11-2020 14:30 Den Dungk MSE 3 Vlijmscherp SVH MSE 2 De Misse den dungen
08-11-2020 16:00 Vlijmscherp SVH MSE 1 Agathos MSE 1 Die Heygrave vlijmen
13-11-2020 19:30 Tantalus MSE 2 Vlijmscherp SVH MSE 1 TH Sportcentrum eindhoven
14-11-2020 12:00 Almonte X12 1 Vlijmscherp SVH X12 1 Achtse Barrier eindhoven
14-11-2020 14:00 BC Langstraat Shooters M16 1 Vlijmscherp SVH M16 3 MU16 3 De Slagen waalwijk
15-11-2020 10:00 Biks Shots X12 1 Vlijmscherp SVH X12 2 De Roodloop hilvarenbeek
15-11-2020 12:30 Vlijmscherp SVH M16 2 Agathos M16 1 Die Heygrave vlijmen
15-11-2020 12:30 Vlijmscherp SVH X14 1 BC Kimbria X14 1 Die Heygrave vlijmen
15-11-2020 14:15 Vlijmscherp SVH VSE 1 Oirschot VSE 3 Die Heygrave vlijmen
15-11-2020 14:15 Vlijmscherp SVH X14 2 The Black Eagles X14 2 Die Heygrave vlijmen
15-11-2020 16:00 Vlijmscherp SVH M16 1 BS Leiden M16 2 Die Heygrave vlijmen
15-11-2020 16:00 Vlijmscherp SVH MSE 2 Agathos MSE 3 Die Heygrave vlijmen
15-11-2020 16:30 BV Schijndel X10 1 Vlijmscherp SVH X10 2 sporthal Bunderstraat schijndel
21-11-2020 13:30 OBC VSE 1 Vlijmscherp SVH VSE 1 De Ruivert oss
21-11-2020 15:00 Blauw-Wit M20 1 Vlijmscherp SVH M20 1 In de Roos roosendaal
21-11-2020 15:00 High Five M16 1 Vlijmscherp SVH M16 1 De Drieburcht tilburg
21-11-2020 15:00 Blauw-Wit X14 1 Vlijmscherp SVH X14 1 In de Roos roosendaal
21-11-2020 16:00 EBBC MSE 4 Vlijmscherp SVH MSE 2 Sporthal Zuid 's-hertogenbosch
22-11-2020 12:45 Vlijmscherp SVH X10 2 The Black Eagles X10 2 Die Heygrave vlijmen
22-11-2020 12:45 Vlijmscherp SVH X12 2 BC Langstraat Shooters X12 1 Die Heygrave vlijmen
22-11-2020 14:15 Vlijmscherp SVH M16 3 MU16 3 Eastwood Tigers M16 1 Die Heygrave vlijmen
22-11-2020 14:15 Vlijmscherp SVH X12 1 High Five X12 1 Die Heygrave vlijmen
22-11-2020 14:15 Den Dungk X14 1 Vlijmscherp SVH X14 2 De Misse den dungen
22-11-2020 16:00 Vlijmscherp SVH MSE 1 Jumping Giants MSE 1 Die Heygrave vlijmen
12-12-2020 12:30 BBF MIGLIORE MSE 1 Vlijmscherp SVH MSE 1 sporthal Den Butter rijen
12-12-2020 12:30 ABC Basketball M16 1 Vlijmscherp SVH M16 3 MU16 3 D'Alburcht wijk en aalburg
12-12-2020 14:00 Almonte X12 1 Vlijmscherp SVH X12 1 Achtse Barrier eindhoven
12-12-2020 16:30 High Five M16 3 Vlijmscherp SVH M16 2 De Drieburcht tilburg
13-12-2020 14:15 Vlijmscherp SVH X14 1 BC Kimbria X14 1 Die Heygrave vlijmen
13-12-2020 14:15 Vlijmscherp SVH M20 1 Blauw-Wit M20 1 Die Heygrave vlijmen
13-12-2020 16:00 Vlijmscherp SVH VSE 1 BC Deurne Pioniers VSE 1 De Slagen waalwijk
13-12-2020 16:00 Vlijmscherp SVH M16 1 Blauw-Wit M16 1 Die Heygrave vlijmen
13-12-2020 16:00 Vlijmscherp SVH MSE 2 Oirschot MSE 1 Die Heygrave vlijmen
13-12-2020 16:00 JRC X12 1 Vlijmscherp SVH X12 2 De Braken boxtel
19-12-2020 11:00 The Black Eagles MSE 4 Vlijmscherp SVH MSE 2 De Hazelaar rosmalen
19-12-2020 12:45 Springfield X14 2 Vlijmscherp SVH X14 2 De Run berlicum nb
19-12-2020 15:00 Divine M16 1 Vlijmscherp SVH M16 1 Sporthal Oostervant rotterdam
19-12-2020 15:00 Barons X14 1 Vlijmscherp SVH X14 1 De Doelen breda
19-12-2020 16:30 B.C. Virtus M20 1 Vlijmscherp SVH M20 1 De Crosser werkendam
20-12-2020 10:00 Tenderfeet VSE 1 Vlijmscherp SVH VSE 1 De Zaert heeswijk-dinther
20-12-2020 10:30 Gennep Cougars X10 1 Vlijmscherp SVH X10 2 Pica Mare gennep
20-12-2020 12:30 Vlijmscherp SVH M16 3 MU16 3 High Five M16 4 Die Heygrave vlijmen
20-12-2020 12:30 Vlijmscherp SVH X12 1 BC Kimbria X12 1 Die Heygrave vlijmen
20-12-2020 14:15 Vlijmscherp SVH X12 2 BBF MIGLIORE X12 2 Die Heygrave vlijmen
20-12-2020 14:15 Vlijmscherp SVH M16 2 Vossenberg M16 1 Die Heygrave vlijmen
20-12-2020 16:00 Vlijmscherp SVH MSE 1 Den Dungk MSE 1 Die Heygrave vlijmen
30-12-2020 16:30 Vlijmscherp SVH M16 3 MU16 3 ABC Basketball M16 1 Die Heygrave vlijmen
10-01-2021 12:30 Hanze Stars M16 1 Vlijmscherp SVH M16 1 De Mene zutphen
10-01-2021 14:45 Springfield MSE 1 Vlijmscherp SVH MSE 1 De Run berlicum nb
17-01-2021 14:00 Vlijmscherp SVH VSE 1 BV Rooi VSE 1 Die Heygrave vlijmen
17-01-2021 14:00 Vlijmscherp SVH M16 1 CobraNova M16 1 Die Heygrave vlijmen
17-01-2021 16:00 Vlijmscherp SVH MSE 1 Attacus MSE 2 Die Heygrave vlijmen
23-01-2021 18:00 Vlijmscherp SVH M16 1 Bouncers Basketball M16 1 Die Heygrave vlijmen
24-01-2021 11:00 Vlijmscherp SVH VSE 1 Ardito VSE 1 De Slagen waalwijk
29-01-2021 21:30 Tantalus VSE 2 Vlijmscherp SVH VSE 1 TH Sportcentrum eindhoven
30-01-2021 19:30 High Five MSE 3 Vlijmscherp SVH MSE 2 De Drieburcht tilburg
31-01-2021 16:00 Vlijmscherp SVH MSE 1 Tracks Parkstad MSE 1 Die Heygrave vlijmen
05-02-2021 20:45 Vlijmscherp SVH MSE 2 ABC Basketball MSE 2 Die Heygrave vlijmen
06-02-2021 20:15 BC Deurne Pioniers MSE 1 Vlijmscherp SVH MSE 1 De Peelhorst deurne
07-02-2021 14:15 Vlijmscherp SVH VSE 1 EVBV Octopus VSE 2 Die Heygrave vlijmen
07-02-2021 16:00 Vlijmscherp SVH M16 1 Crackerjacks M16 1 Die Heygrave vlijmen
21-02-2021 12:30 TBG Dragons M16 1 Vlijmscherp SVH M16 1 De Horstacker nijmegen
26-02-2021 19:00 TSBV Pendragon MSE 4 Vlijmscherp SVH MSE 2 Studentensporthal KUB tilburg
28-02-2021 16:00 Vlijmscherp SVH MSE 1 Achilles '71 MSE 1 Die Heygrave vlijmen
28-02-2021 16:45 Woodpeckers M16 1 Vlijmscherp SVH M16 1 De Slinger houten
06-03-2021 14:30 Agathos MSE 1 Vlijmscherp SVH MSE 1 Sporthal Dongemond raamsdonksveer
07-03-2021 16:00 Vlijmscherp SVH VSE 1 Vido VSE 2 De Slagen waalwijk
07-03-2021 16:00 Vlijmscherp SVH M16 1 De Dunckers M16 1 Die Heygrave vlijmen
07-03-2021 16:00 Vlijmscherp SVH MSE 2 Den Dungk MSE 3 Die Heygrave vlijmen
13-03-2021 16:30 Agathos MSE 3 Vlijmscherp SVH MSE 2 Sporthal Dongemond raamsdonksveer
14-03-2021 10:30 Oirschot VSE 3 Vlijmscherp SVH VSE 1 sportcentrum De Kemmer oirschot
14-03-2021 14:30 BS Leiden M16 2 Vlijmscherp SVH M16 1 Sportzaal Houtkwartier leiden
14-03-2021 16:00 Vlijmscherp SVH MSE 1 Tantalus MSE 2 De Kubus heusden gem heusden
21-03-2021 13:30 Jumping Giants MSE 1 Vlijmscherp SVH MSE 1 sporthal Nederweert nederweert
21-03-2021 14:15 Vlijmscherp SVH VSE 1 OBC VSE 1 Die Heygrave vlijmen
21-03-2021 16:00 Vlijmscherp SVH M16 1 High Five M16 1 Die Heygrave vlijmen
21-03-2021 16:00 Vlijmscherp SVH MSE 2 EBBC MSE 4 Die Heygrave vlijmen
27-03-2021 14:00 Oirschot MSE 1 Vlijmscherp SVH MSE 2 sportcentrum De Kemmer oirschot
27-03-2021 15:00 Blauw-Wit M16 1 Vlijmscherp SVH M16 1 In de Roos roosendaal
27-03-2021 16:15 BC Deurne Pioniers VSE 1 Vlijmscherp SVH VSE 1 De Peelhorst deurne
28-03-2021 16:00 Vlijmscherp SVH MSE 1 BBF MIGLIORE MSE 1 Die Heygrave vlijmen
11-04-2021 16:00 Vlijmscherp SVH VSE 1 Tenderfeet VSE 1 De Slagen waalwijk
11-04-2021 16:00 Vlijmscherp SVH M16 1 Divine M16 1 Die Heygrave vlijmen
11-04-2021 16:00 Vlijmscherp SVH MSE 2 The Black Eagles MSE 4 Die Heygrave vlijmen
11-04-2021 19:30 Den Dungk MSE 1 Vlijmscherp SVH MSE 1 De Misse den dungen

Basketball, de leukste sport die er is

Word lid van Vlijmscherp SVH! We hebben teams in alle leeftijdsklassen. Meedoen kan al vanaf 6 jaar. Probeer het gewoon. Doe twee keer kosteloos mee!

Word nu lid
Volg ons op

Deze website gebruikt cookies. Deze cookies zijn anoniem en worden gebruikt voor statistische doeleinden. Meer informatie? Lees ons cookiebeleid.

Ik snap het