Word ook shirtsponsor!

1 november 2023

Dankzij onze trotse sponsoren hebben wij al 9 teams in nieuwe tenues kunnen steken! Voor de overige teams zoeken wij nog sponsoren!

Onze vereniging heeft een groeiend aantal jeugdleden, vooral te danken aan de actieve werving via scholen en inlooptrainingen. Daarnaast hebben we de afgelopen jaren diverse toernooien georganiseerd die onze vereniging publiciteit gaven aan een bredere publiek. Neem als voorbeeld het Stars of the South event wat wordt gehouden in onze eigen sporthal. Ook in de lokale bladen verschijnen regelmatig berichten over onze vereniging.

Een uitgelezen kans dus om uw bedrijf te promoten! Voor slechts € 850,- prijkt uw logo minimaal drie jaar op onze shirts en website!

Interesse? Neem contact met ons op.

Terug naar nieuwsoverzicht

Basketball, de leukste sport die er is

Word lid van Vlijmscherp SVH! We hebben teams in alle leeftijdsklassen. Meedoen kan al vanaf 6 jaar. Probeer het gewoon. Doe twee keer kosteloos mee!

Word nu lid

Sponsoren

Volg ons op