In Memoriam Ad De Laat24 februari 2021

Met grote verslagenheid namen wij kennis van het overlijden op 68 jarig leeftijd van een gedreven erelid die veel heeft betekend voor basketballvereniging Vlijmscherp SVH. Met name in de SVH tijd (voor de fusie met Vlijmscherp) was Ad een drijvende kracht voor de vereniging. Hij heeft verschillende functies bekleed. Die van speler, trainer en bestuurslid.

Als trainer bij onze club was het hoogtepunt in de periode tussen 2003 en 2007. Onder zijn charismatische leiding promoveerde heren 1 na een 2e plek in het seizoen 2003-2004 in het seizoen 2004-2005 naar de landelijke eerste divisie. Nog nooit had het 1e heren team zo hoog gespeeld. Het was een avontuur waar veel leden erg van hebben genoten. De touringcar bus, volle zalen, de dramatische winst- en verliespartijen. Het heren team veroverde in die periode een vaste plek in de eerste divisie wat knap was voor een destijds bescheiden vereniging.

Na deze periode heeft Ad ons geholpen in de rol van opleider.

Na een lange dappere strijd is er nu rust voor Ad. We zullen hem missen, maar het gedachtengoed zal blijven voortleven in de club.

Wij wensen zijn dochter en familie veel sterkte met dit grote verlies.

Bestuur
Technische commissie
Trainers
Leden

21 februari 2021


Terug naar nieuwsoverzicht

Basketball, de leukste sport die er is

Word lid van Vlijmscherp SVH! We hebben teams in alle leeftijdsklassen. Meedoen kan al vanaf 6 jaar. Probeer het gewoon. Doe twee keer kosteloos mee!

Word nu lid
Volg ons op
Sponsor onze club! Doe je aankopen via SponsorKliks! Meer informatie

Deze website gebruikt cookies. Deze cookies zijn anoniem en worden gebruikt voor statistische doeleinden. Meer informatie? Lees ons cookiebeleid.

Ik snap het