Sponsor onze club! Doe je aankopen via SponsorKliks! Meer informatie

Buitentrainingen voor kinderen t/m 12 jaar25 april 2020

Vanuit het Rijk is na ruim een maand niet sporten het trainen voor kinderen van 12 jaar en jonger in buiten situatie weer toegestaan. Dat betekent dat er voor onze vereniging maar liefst 64 kinderen zijn die weer mogen gaan trainen. Voor deze groep kinderen wil het bestuur van Vlijmscherp SVH graag de trainingen buiten weer opstarten.

Na uitvoerig overleg met de gemeente en de NBB de afgelopen dagen hebben we hier toestemming voor gekregen, echter onder bepaalde voorwaarden. Deze voorwaarden hebben we hieronder kort omschreven. Mocht iemand toch nog een vraag hebben kan hij deze stellen aan een van de bestuursleden.

De trainingen zullen vanaf komende woensdag 29 april gaan starten.

 • U8 op donderdag van 17.00 uur - 18.00 uur in Oud-Heusden op het buitenveldje naast de Kubus. (Vanaf 7 mei)
 • U10 op dinsdag van 18.00 uur - 19.00 uur in Oud-Heusden op het buitenveldje naast de Kubus. (Vanaf 5 mei)
 • U12 op woensdag 18.00 uur - 19.00 uur en evt. 19.00 - 20.00* uur in Vlijmen op het buitenveldje naast VV Haarsteeg (vanaf 29 april)
 • U13 op maandag 19.00 uur - 20.00 uur in Vlijmen op het buitenveldje naast VV Haarsteeg. (vanaf 4 mei)

*i.v.m. de grootte en niveau van de U12 groepen zal er wellicht gesplitst getraind moeten worden. Dat is mede afhankelijk van de animo. De exacte indeling van teams volgt dan nog.

Veld Priemsteeg (tegenover voetbalvelden VV Haarsteeg)

Veld Kubus (Herpsteweg Heusden)

Verantwoordelijken / contactpersonen

 • Voor U08: Ernst van Dun
 • Voor U10: Marco Buijsse
 • Voor U12: John van Gestel
 • Voor U13: Paul Schilders

Zodra het Rijk/RIVM aangeeft dat er meerdere (oudere) groepen mogen gaan sporten zullen we dit wederom binnen het bestuur gaan inventariseren. Echter voor de komende weken denken we niet dat het mogelijk is om voor de U14, U16 en U18 groepen een basketbaltraining te verzorgen rekening houdend met de 1,5 meter afstand die in acht moet worden genomen. We hopen op begrip vanuit de leden hiervoor.

Regels om aan trainingen deel te nemen:
Alle kinderen die 12 jaar oud of jonger zijn mogen meedoen. Ben je nu 12 mag je trainen, ben je volgende week jarig en word je 13 mag je daarna niet meer mee trainen. Het is niet onze regel maar dit is een van de regels waar we ons aan moeten houden en waar we ook strikt op zullen letten:

 • Kinderen nemen zoveel als mogelijk een eigen bal mee
 • Kinderen nemen hun eigen bidon of flesje water mee
 • Kinderen wassen voor de training thuis allemaal hun handen
 • Kinderen kunnen niet douchen, die doen dat na de training thuis
 • Kinderen komen bij voorkeur alleen op de fiets naar de trainingsfaciliteit. Worden kinderen gebracht dan blijven ouders niet langs het veld staan maar gaan ze naar huis of een uurtje wandelen.
 • Bij regen gaat de training niet door. Dat bepalen de trainers. Zij zullen dat via de app laten weten aan de betrokken kinderen.
 • Aangezien er buiten gesport wordt, mogen de kinderen geen zaalschoenen dragen. Voor eventuele schaafwondjes zullen de trainers een verbandtrommel bij zich hebben. Het is aan te bevelen om tijdens de training een lange trainingsbroek te dragen.
 • Bij milde verkoudheidsklachten, hoesten, snotneus en/of koorts, blijf thuis!

Deze training is vanuit de gemeente ook verplicht opengesteld voor niet leden van Vlijmscherp SVH. Dit zal ook door de gemeente Heusden worden gepromoot. We zien dit als vereniging ook als een kans om nieuwe leden te werven en zullen deze leden dan ook zeker toelaten tot de trainingen.

Indien er twijfels zijn over de leeftijd van het kind zal om legitimatie gevraagd worden. Indien e.e.a. niet duidelijk is, kan het kind helaas niet meedoen. Daar zullen de trainers strikt in zijn.

We kijken er naar uit om weer een balletje te gooien!


Terug naar nieuwsoverzicht

Basketball, de leukste sport die er is

Word lid van Vlijmscherp SVH! We hebben teams in alle leeftijdsklassen. Probeer het gewoon. Doe twee keer kosteloos mee!

Word nu lid
Volg ons op

Deze website gebruikt cookies. Deze cookies zijn anoniem en worden gebruikt voor statistische doeleinden. Meer informatie? Lees ons cookiebeleid.

Ik snap het